Gjuha:
×
Etiketë: mosnjohje
Bota/Rajoni16 Qershor 2020
Nënkryetari i parë i Qeverisë dhe ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, ka falënderuar Algjerinë për siç ka thënë ai “mbajtje të pozicionit parimor” kur bëhet fjalë për pavarësinë e Kosovës. Ai...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.