×
Etiketë: mi
Lajme29 Shtator 2020
Ka filluar intervistimi i nënkryetarit të Organizatës së Veteranëve të UCK-së, Nasim Haradinaj para trupit gjykues të Speciales, raporton Front Online. Derisa u pyet se a i është dhënë mundësia për t’i kontaktuar familjarët e...
Lajme16 Shtator 2020
Këshilltari politik i presidentit Thaçi, Adil Behramaj, ka ironizuar më këshilltarin e kryeministrit Hoti, Xhavit Beqiri, i cili duke komentuar deklaratat e presidentit Thaçi, tha se askush nuk duhet të shqetesohet. Duke ironizuar me të,...
Lajme23 Gusht 2020
Ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Gani Geci, ka thënë se sapo ka lexuar një shkrim që Shaban Syla paska dyshime që djemtë e tij [Gani Gecit] gjoja kanë sulmuar familjen e Shaban Sylës. Sipas...
Kronika23 Gusht 2020
Shaban Syla nga Burgu i Dubravës për Gazetën Express ka folur rreth konfliktit që ka ndodhur dje në fshatin Nekoc të Drenasit e si pasojë një person ka mbetur i vrarë. I dyshuari kryesor për...
Sport13 Korrik 2020
Basketbollisti i kombëtares së Kosovës, Drilon Hajrizi ka reaguar ashpër pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për pezullimin e aktiviteteve sportive në hapësira të mbyllura. “Në vazhdim të masave tjera të luftimit dhe parandalimit të...
Bota/Rajoni10 Korrik 2020
Së fundmi janë publikuar dokumente që tregojnë në detaje momentet e fundit të jetës së George Floyd. Sipas transkripteve të gjykatës, polici amerikan i akuzuar për vrasjen e George Floyd, i tha atij të ndalojë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.