×
Etiketë: medvegjës
Bota/Rajoni17 Shtator 2020
Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë Genc Cakaj, vazhdimisht ka qenë aktiv për të mbrojtur e përkrahur shqiptarët anë e kënd. Ndërsa tani ka theksuar se Qeveria e Shqipërisë pas shpërndarjes falas të materialeve...
Lajme19 Qershor 2020
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti priti sot në takim përfaqësuesit e Preshevës, Bujanocit dhe Medvegjës, me të cilët bisedoi për proceset e përgjithshme në vend, për situatën e krijuar nga pandemia COVID-19 dhe...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.