×
Etiketë: marihunë
Kronika22 Qershor 2020
Është arrestuar një çift, pasi që në veturën e tyre janë gjetur mbi 2 kilogramë marihuanë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë arrestuar dy persona për veprën “blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.