×
Etiketë: manifestim
Bota/Rajoni04 Korrik 2020
Koaliconi i qëndrës së djathtë italiane e përbërë nga partia Forza Italia e ish-kryeministrit Silvio Berlsuconi, Partia Lidhja me lider Matteo Salvni dhe Fratelli d'Italia drejtuar nga Giorgia Meloni, kanë zhvilluar sot (4 korrik) në...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.