Gjuha:
×
Etiketë: llallën
Bota/Rajoni18 Qershor 2020
Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar shtyn për në 3 korrik seancën paraprake për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla. Seanca u shty me kërkesë të avokatit, i cili ka kërkuar kohë të njihet me...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.