×
Etiketë: lidhen
Bota/Rajoni30 Gusht 2020
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, njëherit kreu i AAK-së, iu ka bërë thirrje bashkëkombasve në Mal të Zi, që të votojnë për kandidatët shqiptarë në zgjedhjet të cilat po mbahen sot. ”Të nderuar bashkëkombas Janë...
Lajme25 Qershor 2020
Kryeministri Avdullah Hoti ka thënë se vetëm përmes dialogut do të zgjidhen çështjet në mes të Kosovës dhe Serbisë. Sa për ngritjen e aktakuzave nga Dhomat e Specializuara ndaj Presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të...
Lajme16 Qershor 2020
Të martën është përuruar asfaltimi i segmentit të parë të rrugës Deçan – Plavë. Në ceremoninë me rastin e përurimit të rrugës prezent ishte edhe kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti. Ai ka thënë se është...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.