×
Etiketë: lexoni
Bota/Rajoni25 Gusht 2020
Jackie Chan lështë një aktor, regjisor, këngëtar dhe kaskader kinez. Lindur në Hong Kong, në fillimet e veta ai njihej me nofkën Sing Lung (Dragoi). Karriera e tij përfshin një sërë filmash të realizuar në...
Bota/Rajoni22 Korrik 2020
Nëse keni përdorur një maskë, e cila njihet ndryshe si “N95 Mask”, mund të jeni duke i bërë më shumë dëm vete Meqenëse është e mundur të transmetoni coronavirusin edhe nëse nuk shfaqni simptoma, CDC...
Lifestyle07 Korrik 2020
Ju ndoshta keni menduar se si do të ishin gjërat nëse do të mund të lexonit mendjet e njerëzve të tjerë. Disa njerëz përdorin intuitën e tyre për këtë, por nëse nuk jeni aq perceptues,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.