×
Etiketë: lëshojnë
Bota/Rajoni23 Gusht 2020
Autoritetet lokale të Florida Keys më në fund, pas një dekade, kanë aprovuar një plan për lirimin e 750 milionë mushkonjave të modifikuara gjenetikisht, pavarësisht kundërshtimeve nga shumë vendas dhe një koalicion i grupeve të...
Lajme29 Korrik 2020
Bekë Berisha, Ganimete Musliu dhe Elmi Reçica kanë lëshuar mbledhjen e komisionit për Çështje te Sigurisë dhe Mbrojtjes, ku po raporton ministri Agim Veliu. Anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje para fillimit të kësaj mbledhje kanë shprehur...
Bota/Rajoni22 Qershor 2020
Partia Demokratike me kryetar Nagip Arifin, ka fituar zgjedhjet komunale në Bujanoc pas numërimit të tërësishëm të votave, njofton presheva.al të hënën. Mbrëmë, në bazë të rezultateve preliminare, u raportua se partia e Aleksandar Vuçiqit,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.