×
Etiketë: lansohet
Lajme27 Korrik 2020
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka sot së bashku me drejtoreshën e Drejtorisë së Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik, Sevil Kazaz kanë bërë lansimin e "Ueb-faqes së Turizmit për Komunën e Prizrenit" : https://visit-prizren.com/. Në këtë...
Lajme24 Qershor 2020
Policia e Kosovës do të mbajë një Konferencë për media, ku do të ofrojë informacione lidhur me platformën elektronike dhe po ashtu do të bëjë lancimin e Aplikacionit “Lajmëro Policinë”. Siç njofton policia “ky projekt...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.