×
Etiketë: lajmëro
Lajme24 Qershor 2020
Policia e Kosovës do të mbajë një Konferencë për media, ku do të ofrojë informacione lidhur me platformën elektronike dhe po ashtu do të bëjë lancimin e Aplikacionit “Lajmëro Policinë”. Siç njofton policia “ky projekt...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.