×
Etiketë: laborator
Lajme16 Shtator 2020
Në kuadër të bashkëpunimit në mes të Policisë së Republikës së Kosovës dhe Policisë Federale të Republikës së Gjermanisë, kjo e fundit ka dhuruar donacion për Policinë Kufitare të Republikës së Kosovës, laborator për ekzaminim...
Lajme10 Shtator 2020
Nga laboratori privat Olive për Front Online kanë thënë së çmimi për testet për Coronavirus është 20 euro. Zëdhënësja par medie e këtij laboratori  Antigona Qenaj- Sejdiu, tha se ky  çmim është bërë në bazë...
Bota/Rajoni23 Gusht 2020
Përgjigjja kaotike ndaj koronavirusit në Brazil, ku prej tij vdiqën më shumë se 105 mijë njerëz, ka shndërruar përvojën e vendit në një shkas shqetësimi që alarmoi shumëkënd përreth botës. Por teksa rastet në këtë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.