Gjuha:
×
Etiketë: kryetares
Bota/Rajoni08 Gusht 2020
Departamenti i Thesarit i Shteteve të Bashkuara ka vendosur sanksione ndaj kryetares së Hong Kongut, Carrie Lam, dhe dhjetë zyrtarëve të lartë nga Hong Kongu dhe Kina. Sekretari i Thesarit, Steven Mnuchin, tha se këto...
Lajme09 Korrik 2020
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani dhe Igor Simiq nga Lista Serbe janë përplasur keq në seancën e legjislativit lidhur me poziten e Kryetarit të Kuvendit. Deputeti nga radhët e partisë që përfaqëson komunitetin serb në Kosovë, ka...
Front TV09 Korrik 2020
Vjosa Osmani dhe Goran Simiq nga Lista Serbe janë përplasur keq në seancën e legjislativit lidhur me zgjedhjen e kryetares së Kuvendit. Deputeti nga radhët e partisë që përfaqëson komunitetin serb në Kosovë, ka akuzuar...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.