×
Etiketë: krahasohet
Bota/Rajoni27 Shtator 2020
Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 47 raste të reja me Covid-19 në Republikën e Kosovës. Masat e reja janë vënë, ndërkohë që është bërë thirrje për kujdes të shtuar. Kosova ka gjithsej 15.472...
Lajme10 Gusht 2020
Kosova po përballet me raste të shumta të Covid-19, ndërsa është infektuar edhe kryeministri, Avdullah Hoti dhe zëvendësi i tij, Driton Selmanaj. Kosova ka gjithsej 10247 raste me Covid-19 të konfirmuara. Prej tyre 5944 persona...
Lajme12 Korrik 2020
Shtimi i rasteve me koronavirus në Kosovë po vazhdon, ndërkohë që Qeveria ka prezentuar masat e tjera më rigoroze, që përfshijnë edhe ndalimin e tubimeve fetare, si masë për të ndaluar përhapjen. Kryeministri i Kosovës,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.