×
Etiketë: koordinatorja
Ekonomi24 Qershor 2020
Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami priti sot në takim koordinatoren për zhvillim të OKB-së në Kosovë, Ulrika Richardson ku u diskutua për intensifikimin e bashkëpunimit ndërmjet Kosovës dhe agjencive të specializuara të OKB-së që funksionojnë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.