Gjuha:
×
Etiketë: kontrollojnë
Lajme02 Gusht 2020
Edhe gushti ka nisur me një fluks të lartë në pikën kufitare të Morinit ndërkohë që në korrik mesatarja ditore e kalimeve në kufi drejt Shqipërisë dhe anasjelltas i kaloi mbi 10 mijë. Por gushti...
Lajme25 Korrik 2020
Banorët e bjeshkëve të Kullës së Zhlepit, kanë filluar të kenë punë me policinë malazeze. Këta të fundit ndaj banorëve shqiptar po kryejnë bastisje. Kjo gjë po i shqetëson banorët e kësaj zone, të cilët...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Një sinjal për lënde plasëse në automjet në orët e para të mëngjesit ka alarmuar policinë e Vlorës. Forcat xheniere janë ende duke kontrolluar makinën për të parë nëse ka apo jo lëndë plasëse në...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.