×
Etiketë: kontributet
Lajme24 Qershor 2020
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, në kuadër të Ditës së komunitetit egjiptian, ka pritur një delegacion të kryesuar nga deputeti Veton Berisha. Osmani ka uruar komunitetin egjiptian në ditën e tyre dhe ka...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.