×
Etiketë: komunitetin
Lajme20 Gusht 2020
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka zhvilluar sot një takim me përfaqësues të komunitetit boshnjak të kryesuar nga deputeti Rasim Demiri, përfaqësues i koalicionit “Vakat”. Qëllimi i takimit ishte mbështetja e MKRS-së...
Lajme20 Korrik 2020
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi ka ngushëlluar familjen, miqtë dhe federatën me rastin e vdekjes së parashutistit Fatos Gërxhaliu në një aksidenti gjatë fluturimit, duke thënë se humbja e tij do të...
Lajme24 Qershor 2020
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, në kuadër të Ditës së komunitetit egjiptian, ka pritur një delegacion të kryesuar nga deputeti Veton Berisha. Osmani ka uruar komunitetin egjiptian në ditën e tyre dhe ka...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.