×
Etiketë: këshillltari
Lajme26 Qershor 2020
Adri Nurellari këshilltari i Kadri Veselit, aktakuzat e Zyrës së Prokurorit Special në Hagë ndaj presidentit Hashim Thaçi, kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, dhe disa të tjerëve, emrat e të cilëve nuk...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.