×
Etiketë: kënaqur
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
Kancelari austriak, Sebastian Kurz e ka vlerësuar lartë marrëveshjen e Washingtonit, ndërsa i ka përgëzuar liderët e Kosovës dhe Serbisë për gatishmërinë e bashkëpunimit, nga i cili sipas tij përfitojnë të gjitha shtetet e rajonit....
Lajme10 Shtator 2020
Uashingtoni është shumë i kënaqur me atë që po ndodh në negociatat midis Prishtinës dhe Beogradit, ka thënë zëvendës-ndihmës sekretari amerikan i Shtetit, njëherësh Përfaqësues i Posaçëm i Departamentit të Shtetit për Ballkanin Perëndimor, Matthew...
Lajme07 Shtator 2020
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se nuk ka qenë i kënaqur për mënyrën se si Serbia ka arritur të largojë pikën 10 nga marrëveshja në Uashington, pa humbur asgjë. Pika 10 kishte të...
Lajme12 Gusht 2020
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, vizitoi sot Agjencinë për Regjistrim Civil, ku u prit nga kryeshefi i këtij Agjencioni, Bekim Hoxha. Aty ai u njoftua për së afërmi për mbarëvajtjen e punëve të...
Lajme13 Korrik 2020
Deputetja e PDK-së, Eliza Hoxha, e cila ka rezultuar pozitive në testimet për COVID-19, ka thënë se Shtabi Emergjent i Komunës së Prishtinës po tregon kujdes ndaj saj, duke e telefonuar për të parë se...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
“Në mbarë shtetin në 30 vitet e fundit nuk është ndërtuar ashtu siç është ndërtuar në pjesën e infrastrukturës këto tri vite. Edhe krahas krizës shëndetësore jam i kënaqur nga mënyra në të cilën realizohen...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.