×
Etiketë: ishdrejtori
Lajme23 Korrik 2020
Ish-drejtori i Klinikës Infektive në QKUK Prof. Hamdi Ramadani, ka folur për situatën epidemiologjike në Kosovë në një paraqitje në Euronews Albania. Ramadani ka deklaruar se situata është përkeqësuar pas lehtësimit të pasave ku qytetarët...
Lajme22 Qershor 2020
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur në takim zëvendësministrin e MKRS-së, Engelbert Zefaj, i cili zyrtarisht edhe ka pranuar këtë detyrë. “Ministrja Dumoshi gjatë takimit e njoftoi zëvendësministrin Zefaj për punën...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.