×
Etiketë: ikdsë
Lajme23 Shtator 2020
Drejtori i Institutit Kosovar për Drejtësi, Ehat Miftaraj ka paralajmëruar që në tetor, nëntor e dhjetor qytetarët do të shohin aksione si nëpër filma. “Në muajin tetor, nëntor dhe dhjetor do të shohim aksione si...
Lajme25 Gusht 2020
Por këto veprime të Thaçit nga ana e Drejtorit të Institutit të Kosovës për Drejtësi (IKD), Ehat Miftaraj po shihen si të gabuara pasi vet Presidenti është subjekt i një aktakuze dhe çdo adresim i...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.