×
Etiketë: huajve
Bota/Rajoni01 Korrik 2020
Brazili do ta ndalojë hyrjen e të huajve për plot 30 ditë pas gjendjes së rënduar me COVID-19. Qeveria e Brazilit do të kufizojë hyrjen e të huajve në vend për 30 ditë për shkak...
Bota/Rajoni29 Qershor 2020
Bashkimi Evropian do të vazhdojë të ndalojë udhëtarët nga Shtetet e Bashkuara dhe shumica e vendeve të tjera përtej 1 korrikut, sipas diplomatëve të BE-së. Vetëm 14 vende janë në listën e shteteve që do...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.