×
Etiketë: historikisht
Lajme05 Shtator 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se marrëveshja e nënshkruar dje në Uashington në mes të Kosovës dhe Serbisë është tejet e rëndësishme, duke shtuar se qëllimi final i tyre mbetet marrëveshja përfundimtare e...
Lajme19 Gusht 2020
Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka folur rreth takimit të paralajmëruar të 2 shtatorit në Shtëpinë e Bardhë me palën serbe, me ndërmjetësimin e SHBA-së. Ai në DebatPlus të TV Dukagjinit ka bërë të ditur...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.