×
Etiketë: godit
Kronika29 Shtator 2020
Një person ka vdekur si pasojë e goditjeve që ka marrë nga një automjet. Policia e Kosovës ka njoftuar se në orët e mbrëmjes së të hënës ka ndërruar jetë një person, pasi që kishte...
Bota/Rajoni22 Shtator 2020
Një tërmet është ndjerë në Leighton Buzzard për herë të tretë brenda dy javësh. Shërbimi Gjeologjik Britanik (BGS) konfirmoi dridhjen me magnitudë 3.0 që ndodhi në veri të qytetit Bedfordshire. Një tërmet me madhësi 3,5...
Kronika23 Gusht 2020
Një vajzë është goditur nga një veturë në Skenderaj, saktësisht në fshatin Kllodernicë. Si rezultat i pagëve të marra, 7-vjeçarja nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Avni Zahiti....
Kronika15 Gusht 2020
U godit nga rrufeja, vdes një person nga komuna e Kamenicës Një banor i Komunës së Kamenincës ka vdekur si pasojë e goditjes nga rrufeja. Rasti ka ndodhur në fshatin Desivojcë dhe është konfirmuar nga...
Kronika25 Korrik 2020
Një 74 vjeçare ka ndërruar jetë sot në Prizren si pasojë e një aksidenti, njofton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur për klankosova.tv Bajram Krasniqi, zëdhënës për media në Policinë e Kosovës. Krasniqi deklaroi...
Bota/Rajoni04 Korrik 2020
Asgjë nuk po e ndal virusin. Alarmi vjen sërish nga Italia, ku raportohet se është rikthyer vala e COVID-19 në Veneto. “Po hedhim në plehra 4 muaj masash”, këto ishin fjalët e guvernatorit të Venetos,...
Kronika30 Qershor 2020
Një këmbësor ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksident trafiku në Prishtinë. Aksidenti raportohet të ketë ndodhur sot rreth orës 11:00 në rrugën “Bill Klintoni” në Prishtinë. Automjeti ka goditur këmbësorin, me ç...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.