×
Etiketë: gjoks
Lajme26 Shtator 2020
Forca të shumta të Njësisë Speciale të Misionit të EULEX-it kanë bastisur dje Selinë Qendrore të OVL-UÇK-së në Prishtinë, dhe më pas kanë arrestuar kreun e saj, Hysni Gucatin. Të armatosur deri në dhëmbë, këta...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Autoritetet italiane kanë dëbuar një 35-vjeçar shqiptar pasi kishte në gjoks një tatuazh me fytyrën e terroristit famëkeq Osama Bin Laden. Mediat vendase shkruajnë se ai konsiderohej si nxitës i ideologjisë xhihadiste me tatuazh portretin...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.