×
Etiketë: gëzon
Lajme08 Korrik 2020
Lëvizja Vetëvendosje së fundmi ka realizuar një sondazh, ku në pyetjen se nëse zgjedhjet do të mbaheshin në qershor cilin subjekt do ta vontonit, sipas tyre shumicën parlamentare do ta kishte LVV-ja. Sipas tyre LVV...
Bota/Rajoni29 Qershor 2020
Republikanët dhe demokratët po përpiqen të tërheqin votuesit më të moshuar, 65-vjeç e sipër. Sipas anketave, demokrati Joe Biden po avancon me këtë grupmoshë krahasuar me Presidentin Trump. Gara për të tërhequr amerikanët e moshuar...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.