×
Etiketë: fuqinë
Bota/Rajoni12 Gusht 2020
Janë disa studimet që në javët e fundit po tregojnë se virusi SARS-CoV-2, burimi i pandemisë që shkakton sëmundjen COVID-19, po kryen disa mutacione që e bëjnë atë më agresiv për sa i përket infektimit...
Lajme02 Gusht 2020
Një veteran i luftës së fundit ka publikuar një video përmes të cilës ka treguar se është infektuar me COVID-19. Ka thënë se është në ditën e pestë dhe ka shumë temperaturë. Shkaku i virusit,...
Bota/Rajoni27 Korrik 2020
Ministria e Shëndetësisë e Gjermanisë ka vendosur të ofrojë teste falas për koronavirus për udhëtarët që kthehen në të gjitha aeroportet gjermane, në përpjekje për ta parandaluar rritjen e numrit të rasteve për shkak të...
Bota/Rajoni01 Korrik 2020
Vendet të cilat nuk i përdorin të gjitha mekanizmat në dispozicion në luftën kundër koronavirusit, do të kanë vështirësi që ta luftojnë atë, paralajmëroi sot Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). “Disa vende u afruan në...
Front TV22 Qershor 2020
Kryetari i Këshillit Nacional të Shqiptarëve në Serbi, Ragmi Mustafa, në një intervistë për Front Online, ka vlerësuar që bashkimi i partive shqiptare në një listë të vetme, në zgjedhjet e së dielës në Serbi,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.