×
Etiketë: funksionale
Front TV29 Qershor 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti është deklaruar edhe njëherë për ngritjen e aktakuzës ndaj Presidentit Hashim Thaçi nga prokurori i specializuar në Hagë, raporton Front Online. Hoti ka theksuar se edhe në këtë rast do...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë Yuri Kim, i është drejtuar me një mesazh kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta, që të gjejnë gjuhën e përbashkët dhe në bazë të rekomandimeve të Komisionit të Venecias, të mund...
Lajme25 Qershor 2020
Po vazhdojnë punimet nëpër fshatra të Komunës së Suharekës. Kryetari Bali Muharremaj njoftoi se në Semetisht po bëhet rregullimi i rrugëve lokale. “Angazhimi ynë është maksimal për t’ua bërë sa më funksionale jetesen qytetarëve”, tha...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.