×
Etiketë: fshehin
Lajme27 Gusht 2020
Drejtori i shtëpisë së shëndetit në Preshevë, Driton Salihu ka thënë për RTV Dukagjinin se gjendja në këtë komunë nuk është e mirë por jo alarmante sa i përket coronavirusit. “Rreth 20 pacientë në ditë...
Lajme10 Korrik 2020
Valbonë Tafilaj, psikiatre në QKUK, ka thënë se personat e prekur me COVID-19 po e fshehin këtë për shkak të paragjykimeve. Vet Tafilaj ka qenë e infektuar me COVID-19. "Personat e prekur me Covid 19...
Bota/Rajoni22 Qershor 2020
Furra buke, parukeri, taksi, restorante, supermarkete apo dhe banka nuk i kanë shpëtuar gjobave të Inspektoriatit Shëndetësor Shtetëror për mosrespektim të masave antiCovid, sidomos në këtë kthim të dytë të numrit të rritur të të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.