×
Etiketë: fletushka
Bota/Rajoni20 Qershor 2020
Koreja e Veriut po përgatit një fushatë masive propagande dhe thotë se do të dërgojë në Korenë e Jugut fletushka për të denoncuar dezertorët dhe mediat e Jugut. Ky është veprimi i fundit hakmarrës i...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.