×
Etiketë: filloi
Bota/Rajoni29 Shtator 2020
Deri më tani mbi një milion njerëz në të gjithë  botën kanë humbur jetën nga COVID-19, gjashtë muaj pasi kjo sëmundje u kthye në pandemi. Sipas Sky News, qyteti Wuhan në provincën kineze Hubei ishte...
Bota/Rajoni29 Shtator 2020
Deri më tani mbi një milion njerëz në të gjithë botën kanë humbur jetën nga COVID-19, gjashtë muaj pasi kjo sëmundje u kthye në pandemi. Sipas Sky News, qyteti Wuhan në provincën kineze Hubei ishte...
Kronika17 Shtator 2020
Ministri i Ministrisë Punëve të Brendshme, Agim Veliu, në cilësinë e Koordinatorit Nacional për Parandalimin e Ekstremizmit të Dhunshëm dhe luftimit të Terrorizmit, ka mbajtur takimin e parë informues me anëtarët e Grupit Punues për...
Lajme14 Shtator 2020
Kryetari i Obiliqit, Xhafer Gashi, me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor, ka përgëzuar të gjithë nxënësit, prindërit dhe mësimdhënësit e kësaj komune për përkushtimin e tyre në respektimin e masave antiCOVID-19. Ai...
Vip12 Shtator 2020
Ditë më parë çifti më i ri me famë ndërkombëtare, Demi Lovato dhe Max Ehrich, kanë festuar gjashtë mujorin e fejesës. Në një intervistë për SiriusXM, këngëtarja e njohur ka folur më shumë rreth lidhjes...
Lajme21 Gusht 2020
Sot ka filluar hapja, zgjerimi dhe rregullimi i tri rrugëve në fshatin Llazicë të Komunës së Malishevës. Rregullimi i këtyre rrugëve, bëhet në kuadër të rregullimit dhe ndërtimit të infrastrukturës rrugore në vendbanimet e Komunës...
Lajme28 Korrik 2020
Në fshatin Drenoc në Malishevë ka filluar rregullimi i dy rrugëve, me gjatësi prej 700 metrave, në lagjet e këtij fshati, ka njoftuar Komuna e Malishevës. Drenoci është një prej fshatrave më të mëdha të...
Lajme25 Korrik 2020
Kujtim Shala i Lidhjes Demokratike të Kosovës po thotë se procesi i dialogut me Serbinë është një kusht dhe jo dëshirë origjinare e Kosovës. Ai thotë se një dialog i tillë si kusht, duhet shfrytëzuar...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.