×
Etiketë: fatos
Lajme20 Korrik 2020
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi ka ngushëlluar familjen, miqtë dhe federatën me rastin e vdekjes së parashutistit Fatos Gërxhaliu në një aksidenti gjatë fluturimit, duke thënë se humbja e tij do të...
Lajme02 Korrik 2020
Ish-kreu i Shërbimit Informativ të Shtetit në Shqipëri, Fatos Klosi, ka deklaruar se aktakuza për krime lufte e paralajmëruar ndaj presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, është politike, sepse dosja është dërguar qysh në prill. “Zgjedhja...
Bota/Rajoni14 Qershor 2020
Fatos Nano, bashkëshortja e tij Xhoana dhe djali i tyre i janë nënshtruar ditën e djeshme testit për koronavirusin.Abcnews.al mëson se përgjigjet për të tre ata kanë rezultuar të jetë negative. Nuk dihet se përse...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.