×
Etiketë: fatmire
Lajme20 Qershor 2020
Për nënkryetaren e VV-së, Fatmire Kollçaku, BE-ja dhe SHBA-të kanë dy opsione lidhur me Kosovën Në tërë këtë mes, sipas saj vetëm Kosova ka mbetur pa një opsion të sajin. Me anë të një postimi...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.