×
Etiketë: faktet
Lifestyle24 Shtator 2020
Pse të mos pini ujë kur të hani ëmbëlsira? Pirja e ujit gjatë ngrënies së ëmbëlsirave arrin të rrisë në shkallë shumë të lartë nivelet e sheqerit në gjak. Rritja e niveleve të sheqerit në...
Lajme19 Korrik 2020
Njohësi i çështjeve politike dhe Drejtori i Organizatës “Demokracia Fillon Këtu”, Shemsi Jashari, ka publikuar dëshmi mbi rolin e “EULEX-it” në dënimin e krimeve të luftës. Në të gjeturat e tij, Jashari shkruan se nga...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.