×
Etiketë: erdhi
Vip26 Shtator 2020
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, dhe partneri i saj, Huseyin Usta, kanë festuar së fundmi njëvjetorin e njohjes me njëri-tjetrin. Me këtë rast, çifti realizuan një fotosesion të veçantë për revistën “Who”, me ç’rast Genta...
Bota/Rajoni07 Shtator 2020
Magribe Hajdari dhe Hasip Iseni, flasin për ballafaqimin me koronavirusin që e kanë marrë gjatë vizitave të bëra kësaj vere në vendlindje, në Kosovë gjegjësisht në Maqedoni Verës së sivjetme i erdhi pothuaj fundi por...
Auto18 Gusht 2020
Zelanda e Re raportoi sot 13 raste të reja me koronavirus në krahasim me nëntë që ishin një ditë më parë. Edhe pse kishte kaluar 100 ditë pa asnjë infektim, ky vend po lufton tani...
Bota/Rajoni08 Gusht 2020
Në mesin e muajit korrik, Vietnami kishte mposhtur pandeminë globale të quajtur COVID-19. Asnjë vdekje e raportuar dhe mbi tre muaj pa ndonjë rast të të infektuarve në vend. Tifozët kishin mbushur shkallët e stadiumit...
Bota/Rajoni24 Korrik 2020
Drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka folur rreth takimeve që ka pasur përgjatë dy ditëve me palën kosovare të udhëhequr nga koordinatori për dialogun, Skënder Hyseni. Gjuriq...
Lajme04 Korrik 2020
Një përleshje me armë zjarri ka ndodhur dje në mëngjës në fshatin Hallaq i Madh në Lipjan. Në këtë përleshje janë përfshirë nëntë persona, një prej të cilëve ka vdekur. Detaje rreth këtij rasti ka...
Lajme30 Qershor 2020
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka folur pas takimit që pati me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën. Në një shkrim në Facebook, Mustafa ka shkruar se ka pasur nderin që të takohet...
Lajme20 Qershor 2020
Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, ka thënë se masat që janë ndërmarrë nga LDK-ja ndaj tij pasi nuk ka votuar në formimin e Qeverisë Hoti janë të papranueshme dhe skandaloze. “Masat të cilat i ka...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Irani është tronditur nga një tjetër “vrasje nderi” pasi një 22-vjeçare është sulmuar për vdekje nga babai i saj. Reyhaneh Ameri, nga Kerman në qendër të Iranit, u sulmua me një levë hekuri, pasi sipas...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.