×
Etiketë: dron
Bota/Rajoni31 Gusht 2020
Në të ardhmen, Serbia do të kërkojë të zhdukurit e konflikteve në ish-Jugosllavi, të cilët dyshohet se janë të varrosur në varreza masive, përmes një droni, të cilën e ka financuar Britania e Madhe. Donacioni...
Bota/Rajoni16 Korrik 2020
Ministria e Mbrojtjes së Azerbajxhanit përmes një deklarate bën të ditur se në linjën kufitare në rajonin Tovuz është rrëzuar një fluturake pa pilot e tipit X-55. Ushtria e Azerbajxhanit ka rrëzuar një fluturake pa...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Incizime të bëra me dron në dhomën e fjetjes, tregojnë kryeministrin bullgar Boyko Borissov teksa fle me pistoletë te koka dhe me një shumë të madhe të parave në sirtar. Fotot e publikuara nga “e-vestnik.bg” e të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.