×
Etiketë: djemtë
Lajme30 Gusht 2020
Një person në Podujevë dyshohet të ketë kanosur me armë gjatë ditës së djeshme dy viktima të cilët ishin edhe djemtë e tij. “Njësiti policor nga i dyshuari ka konfiskuar një pistoletë me shtatë fishekë...
Bota/Rajoni28 Gusht 2020
Një statujë e Dianës, Princeshës së Wales, e porositur nga Duka i Cambridge dhe Duka i Sussex, do të ngritet në ditën kur ajo do të festonte 60 vjetorin e saj, thotë Kensington Palace. Ajo...
Lajme23 Gusht 2020
Ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Gani Geci, ka thënë se sapo ka lexuar një shkrim që Shaban Syla paska dyshime që djemtë e tij [Gani Gecit] gjoja kanë sulmuar familjen e Shaban Sylës. Sipas...
Kronika23 Gusht 2020
Shaban Syla nga Burgu i Dubravës për Gazetën Express ka folur rreth konfliktit që ka ndodhur dje në fshatin Nekoc të Drenasit e si pasojë një person ka mbetur i vrarë. I dyshuari kryesor për...
Lajme17 Korrik 2020
Mosbartja e maskës solli krejt këtë situatë. Policë të njësitit special përdoren forcë dhe sprej gjatë arrestimit të pronarit, djalit të tij e kamarierit të këtij lokalinë Shadervan të Prizrenit. E krejt kjo ndodhi në...
Bota/Rajoni01 Korrik 2020
Vështirësitë e jetës nuk e kanë mposhtur nënë Hankon. Ajo jeton në një apartament në qytetin e Durrësit bashkë me dy djemtë e saj invalidë. Sfidat me jetën dhe gjendjen shëndetësore të djemve të saj...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.