Gjuha:
×
Etiketë: dëshmorë
Lajme31 Korrik 2020
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në ditën e parë të Kurban Bajramit ka kujtuar imamët dëshmorë. “Në këtë ditë të veçantë kujtojmë dhe nderojmë imamët dëshmorë. Respektin dhe dashurinë e kishin gjithnjë për atdheun, por...
Lajme25 Qershor 2020
Deputeti nga komuniteti egjiptian Elbert Krasniqi tha se beson fuqishëm në luftën e pastër të UÇK-së, në luftën e së cilës ranë dëshmorë edhe bashkëkombas të tij. Ai tha se komuniteti i tij ka kontribuar...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.