×
Etiketë: depo
Bota/Rajoni25 Prill 2022
Një zjarr ka shpërthyer në një depo nafte në rajonin Bryansk të Rusisë, njoftoi të hënën agjencia shtetërore e lajmeve TASS, duke cituar burime qeveritare. “Ministria e Emergjencave ka konfirmuar se ka një zjarr. Ekziston...
Kronika22 Shtator 2020
Policia e Pejës ka njoftuar se dje ka arritur ta arrestojë një person, i cili dyshohet të kishte kryer veprën “vjedhje e rëndë”, në depon “DENJIZI”, duke vjedhur kështu një sasi malli që kap në...
Lajme01 Shtator 2020
Një depoje në rrugën Hyzri Talla në Prishtinë gjatë mbrëmjes së të hënës iu është vënë zjarri. Policia e Kosovës ka njoftuar se sipas ankuesit zjarri është vënë qëllimisht nga dy persona të panjohur dhe...
Kronika12 Gusht 2020
Një zjarr që shpërtheu dje në një depo në Pejë për pak sa nuk përfundoi me fatalitet. Sipas policisë, zjarri në këtë depo ka shpërthyer në rrethana të panjohura, dhe përveç dëmeve materiale, lëndime ka...
Lajme12 Gusht 2020
Një zjarr që shpërtheu dje në një depo në Pejë për pak sa nuk përfundoi me fatalitet. Sipas policisë, zjarri në këtë depo ka shpërthyer në rrethana të panjohura, dhe përveç dëmeve materiale, lëndime ka...
Bota/Rajoni07 Gusht 2020
Në rrjetet sociale janë shfaqur fotografi që tregojnë momentet e fundit të zjarrfikësve, që tentojnë të parandalojnë përhapjen e mëtejme të zjarrit në depon e 12-të në portin e Bejrutit, vetëm pak momente para shpërthimit...
Lajme30 Korrik 2020
Ministria e Mbrojtjes pritet të ndërtojë depo armatimi në kazermat e FSK-së në Gjilan, Ferizaj dhe Istog për dy vjetët e ardhshme. Vlera e parashikuar e kontratës për këtë projek kap shifrën e 700 mijë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.