×
Etiketë: dëmtohet
Lajme19 Shtator 2020
Sërish dëmtim i gypit të ujit nga palë të treta. Kësaj radhe dëmtohet gypi i ujit nga kontraktor të KEDS -it në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, gyp me diametër fi 200 mm. Sipas njoftimit...
Lajme04 Shtator 2020
Kompania Rajonale e Ujësjellësit "Prishtina", para pak minutash ka njoftuar se në këto orë të vona është dëmtuar linja TM Badovc Prishtinë, linja e Çelikut DN 600 mm. Kjo linjë, sipas KRU "Prishtina", është nga...
Kronika22 Gusht 2020
Në Prizren dyshohet se dje është dëmtuar një kishë. Sipas raportit 24 orësh të policisë thuhet se persona të panjohur kishin gjuajtur në drejtim të kishës duke e dëmtuar kulmin e saj. Në vendin e...
Lajme13 Korrik 2020
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar situatën e krijuar në Kosovë pasi presidenti Hashim Thaçi po intervistohet në Hagë pas aktakuzës për krime lufte. “Është një situatë e vështirë për Kosovën pasi akuzat ndaj...
Lajme25 Qershor 2020
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se Gjykata Speciale po dëmton perspektivën e Kosovës. Një ditë pas propozim-aktakuzës për presidentin Hashim Thaçi dhe kryetarin e PDK-së, Kadri Veseli, Haradinaj e cilësoi si të padrejtë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.