×
Etiketë: deliukodra
Lajme09 Gusht 2020
Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra ka thënë se edhe të gjithë akterët kompetent; politik dhe publik, duhet të nxisim debatin thelbësor të gjetjes së një mënyre për të hapur shkollat e mësimit fillor nëpër objekte....
Lajme21 Qershor 2020
Alternativa Demokratike Shqiptare ka marrë katër ulëse në Parlament. Partia e presidentit Aleksandar Vuçiq, SNS, ka marrë 180 ulëse, SPS e Ivica Daçiqit 30 ulëse, ajo e ish-sportistit Aleksandar Shapiq 11 etj. Kjo sipas projeksioneve...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.