×
Etiketë: de
Bota/Rajoni30 Shtator 2020
Liberali flamand Alexander De Croo do të jetë kryeministri i ri belg që do të drejtojë një qeveri koalicioni, njoftuan mediet lokale. Zgjedhja vjen 16 muaj pas zgjedhjeve dhe pas negociatave intensive, raporton ATSH. Duke...
Bota/Rajoni26 Gusht 2020
Një ngjarje e rëndë është shënuar në orët e pasdites në zonën e Rrushkullit në Durrës, ku për pasojë një 44-vjeçar dhe vajza e tij e mitur janë mbytur në det. Sipas të dhënave paraprake,...
Vip11 Korrik 2020
Krijuesi i serialit të famshëm “La Casa de Papel”, Alex Pina, ka konfirmuar se sezoni i pestë është në zhvillim. Këtë ai e ka konfirmuar duke postuar një foto të tij në Instagram, ku shihet...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.