×
Etiketë: david
Vip08 Shtator 2020
Çifti i njohur dhe disa prej të afërmve dhe anëtarëve të stafit të tyre raportohet të kenë luftuar me virusin korona në fillim të këtij viti. Victoria dhe David Beckham u infektuan me Covid-19 në...
Bota/Rajoni18 Gusht 2020
Ambasadori në largim i BE-së, Samuel Zhbogar po numëron ditët e fundit të detyrës së tij në Shkup. Ai ka vendosur që kujtimet e 4 viteve t’i paraqes përmes shpërndarjes së 30 fotografive në rrjetet...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Britania e Madhe nuk do të pajtohet me asnjë propozim të Bashkimit Evropian që i jep bllokut evropian të drejtën të përgjigjet me tarifa ndaj ndryshimeve në ligjin britanik pas Brexit, tha sot negociatori kryesor...
Lajme25 Qershor 2020
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, gjatë vizitës zyrtare në Bruksel, takimin e parë e ka zhvilluar me Kryesuesin e Komitetit për Punë të Jashtme në Parlamentin Evropian, David McAllister, me të cilin bisedoi...
Bota/Rajoni16 Qershor 2020
Përfaqësuesi i Lartë i BE-së për siguri dhe siguri politike dhe nënkryetari i Komisionit Evropian, Josep Borrell sot e nominoj David Geer për shef të delegacionit të BE-së në Maqedoninë e Veriut, i cili duhet...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.