×
Etiketë: dallim
Lajme16 Shtator 2020
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi, sot vizitoi edhe Ranillukun, ku u takua me të rinj të komunitetit serb, të cilët po kryejnë trajnime për ndërmarrësi. Pasi iu premtoi përkrahje të rinjve të...
Bota/Rajoni03 Korrik 2020
Ministri i MPB-së, Naqe Çulev gjatë vizitës së tij në SPB – Veles tha se “duhet të parandalohet çdo lloj i parregullsive zgjedhore”. “Duhet të sanksionohen, pa dallim se nga cila parti politikevinë. Duhet të...
Lajme23 Qershor 2020
Deputeti i LDK’së, Hatim Baxhaku, thotë se pak para votimit të Qeverisë Hoti, një bashkëpunëtor i Albin Kurtit i ka kërkuar të mos e jap votën pro Qeverisë dhe i ka thënë se Kurti dëshiron...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.