×
Etiketë: çudit
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Temperaturat e larta rekord në Siberi mund të bëhen shkak këtë vit për zjarre dhe për shtimin në atmosferë të sasisë së karbonit, çka do të përkeqësojë më tej krizën e ngrohjes globale. Qytetet më...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.