×
Etiketë: Coronavirusi
Bota/Rajoni14 Qershor 2020
Në Mal të Zi është regjistruar rasti i parë me COVID-19 pas 2 qershorit kur ishte shpallur fundi i epidemisë. Bëhet fjalë për një rast të importuar dhe një person që është në vetizolim, njoftoi...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.