Gjuha:
×
Etiketë: burgosjen
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Shumë monumente që kanë të bëjnë me skllavërinë dhe kolonizimin nga evropianët janë dëmtuar ose rrëzuar kohëve të fundit në protestat e mbajtura në SHBA. Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, është zotuar se do të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.