×
Etiketë: bildtit
Bota/Rajoni28 Qershor 2020
Diplomati dhe ish-kryeministri suedez ka thënë se presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, duhet të japë dorëheqje pas publikimit të aktakuzës nga Prokuroria Speciale Hagës. Megjithatë me një qëndrim të tillë të suedezit ka pasur shumë...
Lajme27 Qershor 2020
Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj i ka reaguar Carl Bildt-it, pasi ky i fundit ka komentuar rrjedhën e ngjarjeve pas aktakuzës së Gjykatës Speciale për Hashim Thacin dhe Kadri Veselin. Hoxhaj, në Twitter iu është...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.