×
Etiketë: besueshme
Lajme03 Gusht 2020
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu ka vizituar Inspektoratin Policor të Kosovës (IPK). Veliu pas vizitës para gazetarëve ka thënë se do t’i ofrojë mbështetje IPK-së, në mënyrë që qytetarët ta kenë një polici...
Lajme25 Qershor 2020
Nënkryetari i Partisë për Liri dhe Drejtësi në Serbi, Borko Stefanoviq që njëherit ishte kryenegociator i Serbisë në bisedimet me Kosovën ka thënë se “pas ngritjes së aktakuzës kundër presidentit Hashim Thaçi, lind pyetja se...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.